Bekleyiniz...

Bültenler

Çemaş Hisseleri Yıldız Pazarda ...
Bist yönetiminin yaptığı açıklama ile Çemaş hisseleri ,ana pazardan yıldız pazara terfi etmiş ve BIST 100 endeksine dahil olmuştur..
Çemaş Hisseleri Yıldız Pazarda ...
Bist yönetiminin yaptığı açıklama ile Çemaş hisseleri ,ana pazardan yıldız pazara terfi etmiş ve BIST 100 endeksine dahil olmuştur..
Işıklar Enerji ve Yapı Holding A.Ş. ve Usaş Yatırımlar Holding A.Ş. Birleşme Kararları
Işıklar Gurubunun Borsada işlem gören şirketlerinden Işıklar Enerji ve Yapı Holding A.Ş. ve Usaş Yatırımlar Holding A.Ş.’nin 14 Ağustos 2017 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantılarında birleşme kararları onaylanmıştır.
Çemaş Döküm Sanayi A.ş ye Yeni Genel Müdür
Çemaş DökümYönetim Kurulu, Şirketimizde Planlama ve Lojistik Müdürü olarak görev yapan Sayın Hüseyin ÖZEL’in 05.07.2017 tarihi itibarıyla Genel Müdür olarak atanmasına karar vermiştir.
Arçelik’ den Çemaş’a Ödül
Şirketimiz tarafından geliştirilen “ Yüksek güçlü toz emiş fan motorlarında ve mikser motorlarında hız kontrol ünitesi kullanarak enerji sarfiyatını düşürme” projesi, Arçelik 2016 Enerji Özel Ödülüne layık görülmüştür.
Nisan 2017 Yönetim Kurulu Toplantısı Çemaş A.Ş Kırşehir fabrikasında yapıldı.
Nisan 2017 Yönetim Kurulu Toplantısı Çemaş A.Ş Kırşehir fabrikası'nda yapıldı.. Yeni devreye alınan maça makinası yatırımı yönetim kurulu üyeleri tarafından yerinde incelendi..
Ar-Ge 250 Listesinde Çemaş da var….
Türk iş dünyasının araştırma - geliştirme yatırımlarına ışık tutan tek araştırma olan Ar-Ge 250, 1 Aralık tarihindeTurkishtime dergisi tarafından açıklandı.
HMF ile HELCO Arasında İmzalar Atıldı.
Çemaş Döküm Sanayi A.Ş ‘nin dolaylı iştiraki HMF Asansör ve Servis Sanayi ve Ticaret A.Ş. (HMF Asansör) nezdinde gerçekleştirilecek primli...
Işıklar Holding A.Ş.nin Sermayesi 240.900.000 TLye Yükseltilmiştir.
Şirketimizin 2 Mart 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul toplantısında Şirket sermayemizin 17.562.500 TL’den 240.900.000 TL’ye yükseltilmesine karar verilmiş...